«1...1516171819...51»

Felhasználó
10 éve
am nem csak egér hiba lehet ,mert nagy az esély , hogy az usb szar ^^ nekem is az volt a gondom xd

Felhasználó
10 éve
Hmm, végül is ja . És azzal mit lehet csinálni hogy megjavuljon?
Átdugni a másikba, vagy ettől bonyolultabb?
Csak ezekhez a "tetves" klímákhoz értek, de ott is a digitklíma ki tud rajtam fogni :) Azt mondom ekkor, hogy egy számítógéppel csak 1 másik számítógép tud kommunikálni én nem, Sorry!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
az az egyik megoldás am nem lehet vele semmit se csinálni max alaplap csere :P ami elég drága =(

Felhasználó
10 éve
Majd barni kölcsönad...ha már másra van pénze.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
az az egyik megoldás am nem lehet vele semmit se csinálni max alaplap csere :P ami elég drága =(
Akkor egyenlőre marad a Quad....
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Ez a beszéd, hátfőn 10, pénteken 10, szerdán "csak" 7 órám van :P Szerda, csütörök megy gyakorlat ^^
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake

Felhasználó
10 éve
Üdv [Fight_Club]!
Én egy átlagos 13 éves fiu vok *ChElSeA* multija de ezzel is killelek
aktív vagyok vele oldalon játékban ha valamit szeretnétek tudni kérdezzetek
Tiszteletem: Blue_[C]heL
ez mi a...

Felhasználó
10 éve
nem

getbanner.php?n=Dodo17

Felhasználó
10 éve
Nem.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
JA ez most jelentkezés volt? XD (multikarival amúgy sem illik jelizni egy ILYEN klánba, bocsi, 1000 kill sincs meg)

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...1516171819...51»